O nas

Nasza historia

Betoniarnia BUMAT w Osielsku to firma z wieloletnią tradycja. Została założona w 1980 roku. Przez lata działania osiągnęła doświadczenie w zakresie produkcji betonów, zapraw murarskich oraz wyrobów betonowych takich jak kręgi, pokrywy czy bloczki fundamentowe. Realizujemy dostawy na terenie gminy Osielsko , gmin ościennych oraz w promieniu 30km od siedziby

W trosce o jakość towarów regularnie przeprowadzamy laboratoryjne badania naszych betonów w specjalistycznych laboratoriach budowlanych

Firma BUMAT gwarantuje Państwu produkty, które w pełni satysfakcjonują naszych Klientów. Nasze produkty tworzymy zgodnie z wszelkimi normami i procedurami.

Firma BUMAT dąży do ekspansji na rynku budowlanym. Pragniemy zapewnić konsumentom najlepszej jakości produkty w odpowiedniej cenie.

FIrma BUMAT kieruje się przede wszystkim postawionymi wartościami. Główną cechą opisującą BUMAT jest profesjonalizm w podejściu do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty w pełni satysfakcjonowały naszych Klientów. Poważnie stawiamy również innowacyjność, jakość oraz bezpieczeństwo.

Nasza galeria

Zapraszamy do współpracy!